Srpen 2009

Končím z blogem

24. srpna 2009 v 16:20 | X-chajda

Ahojky končím z blogem !!

blog ,ale nebude smazán .. Možná se někdy k němu vrátím ..

Protože webmissky co ho měly předemnou nechcou aby byl blog smazán tak ho nesmažu jen na něho nebudu chodit ! Kuju mocka za pochopení !!

POZASTAVUJU!

23. srpna 2009 v 19:15 | X-chajda
  • Ahojky dneska pozastavuju blogísek ... Důvod:
  • Už mě mocka nebaví blog a tak pozastavju..
  • blog pozastavuju na delší dobu .. až se blog rozjede dám vědět na blog..
  • Komix - pokračování komixu Bude dokončeno až se rozjede blog ...
  • Moje další blogy pozastavím Moje blog:
  • x-chajda.blog.cz se taky pozastavuje ale to tam taky napíšu !
  • Prázky končí a začne škola a učení atd.. a na blog.cz nebude mocka času tak ale ještě možná komixy vindou i v pozastavením abych na ně nezapoměla !! tak doufám že se nezlobíte ale během školního roku tady na blogu bude míň o hodně míň článků!! na PC se dostanu míň než teďka o prázkách a jestli dostanu tak sem jeden nebo dva článečky šupnu
  • Nezlobte se ale mě už vážně blog mocka neba ale nechci si ho zrušit !! Tak si užijte prázky než utečou už jenom 8 dní a je zase škola tak papa a kdyžtak mě napísejte na mi ICQ:
553503781


A nebo na můj email . veronicka.10@seznam.cz
Kuju mocka za pochopení :X-chajda doufá že se vám zbytek prázdnin Podaří dokončit bez úrazu a smutné myšlenky že za pár dní je škola nekažte si zbytek prázdnin jenom těmato blbema myšlenkama .. Ja se do školy těšim jenom na kamoše a na New školu ,ale jinak se do školy netěším ..
tak hezuu zbytek prázdnin !!

Rekalmy semka

22. srpna 2009 v 12:47 | X-chajda
Ahojky Plsky písejte Reklamy semka mocka to nemam rada když mezi článečky pletete Reklamy ..

Kuju moška :X-chajda

Já nebo ty - 1díl

22. srpna 2009 v 12:11 | X-chajda

Hned po dlouhé cestě +bágle sebou sme trochu vyhládly a tak David šel něco uvařit k jídlu ! Umí totiž hrozně dobře vařit..
A tak jsem šla si sednout a čekat na dobrounké papaní!!


Ták už se to nese Jiti ..Slyšel jsem v televizi že má dneska a zítra celej den pršet..Vážně to je škoda,protože já bych se chtěla mrknout do nějakej obchodů"...

Po jídle sem si šla lehnout a kouknout se na počasí jestli něco nezměnily !!
pak přišel David a říká:
mám pro tebe překvápko ..MM to je náhoda ja taky ..!!Tak ty první : M tak jo ! Ta já sem byla u doktora a ten mě řekl že jsem ....TĚHOTNÁ!!....NO to je Bájooo.!!!! Jo to je .. No a já sem zavolal Služce aby nám tu po celým domě uklízela .. KLdes vzal na ňu číslo?? No to víš přišel Rob a dl mě PC že ho nepotřebude(ten sem si schoval) a ptal se mě jestli nechci služku ,zahradníka nebo komorníka a já nato že proč ne-??? Tak mě dal číslo že mu taky uklízí a že uklízí pečlivě ..
a kolik budeme platit?? No platt budeme tak pod 100,- To je levný ale doufám žes zahradníka nevolal !! neboj nemame ani kytky a tak kčemu by byl a Komorník ten by tu strašil celej den a tak sem zavolal jenom uklízečku neva?? Ne neva !...
Ale je vtom háček!!Jakej Jiti ??
POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ!!
Já nebo ty -úvod

22. srpna 2009 v 12:10 | X-chajda

tak to jsem já Jitka ..říkají mě Jiti..

toto je můj mandžel David..

A toto... To je náš dům v Los Santos

takovej malej ,ale to pro nás dva zatím bude stačit!

//<![CDATA[ sklikBanner({ codeId: 47, formatId: 23, category: 0, url: new String(window.location.href), cborder: '646464', cbackground: 'ffffff', ctitle: '000000', ctext: '000000', curl: '000000', simg: 0 }); //]]>

SoRRY

22. srpna 2009 v 10:01 | Verulísek


Ahojky sry že sem tu nedávala new články ale budou tu 2new článečky a sry sbéčka že sem kvám nechdila a taky bude autrizace ale to já vám napísám sem na blog až tu bude !!
Tak a teď něco o těch komixech : 1 komix se bude jmenovat :Já nebo ty ? a ten druhej se bude jmenovat : Chudá nebo bohatá ? u komixů bude 5 dílů ..
tak se tu zatím mějte a abych nezapoměla tak bude new Desing + new přezdívka X-chajda a mam eště jeden blog na kterej teďka hodně chodim :
http://x-chajda.blog.cz/
hezuu se mějte a papa X-chajda