|1|: Život je boj (Úvod)

19. října 2009 v 19:27 | ~Lenny |  Život je boj
Ahojky! Jsem si vědoma, že tu na vás rukuju s jedním komixem za druhým =oD.., ale Diamond Life se bude asi rušit.. Nemůžu nikde sehnat ty potřebný downloady.. Prolezla jsem tolik stránek a nikde nic.. Víc se o tom dozvíte TADY, kdyby jste chtěli pomoci.
________________________
Teď už k úvodu komixu Život je boj, ale stojí za to ho žít. Pochází z velmi zajímavého prostředí =oD, nikdy jsem takový komix nedělala, ale prosím nelekejte se v jakém prostředí žijou =oD, protože s tím způsobem jak žijou to bude docela zajímavý.. Teda aspoň myslim =oD

↓ Život je boj ↓


Ahojky! Jmenuji se Kristine Walton a je mi 17 let. Od 16 let žiji na ulici. Rodiče mi umřeli a do dětského domova jsem jít nechtěla a proto jsem radši utekla. Život na ulici není to pravé, ale pokud nejste alkoholici a kdoví co všechno dá se to přežít. Nikoho by asi nenapadlo, že bych zrovna já bydlela tam kde bydlím.. Tedy spíš bydlím nebydlím, protože žádný stálý domov nemám.
Na této fotce je moje kamarádka Lisa Forester, které je 18 let. Potkala jsem se s ní když mi bylo 16 a utekla. Lisa mi pomohla v těch nejtežších chvílích a jsem jí za to moc vděčná.
A tohle je to místo, kde přebýváme. Polorozpadlá místnůstka v jedné uličce. Všude kolem posprejované zdi. V místnůstce jsou dva mini rozvrzané díravé a hnesné gauče, na kterých obvykle spíme, v rohu je malý pultík, v dalším rohu jsou 3 nehezké židle, vedle židlí jsou krabice do kterých ukládáme nějaké věci, v dalším rohu jsou odpadky a v prostředku místnosti je stůl udělaný ze tří pneumatik, na stolku je zrezivělý svícen, na kterém jsou svíčky. Svíčky jsou na svícení večer, protože nám sem nevede žádná elektřina. Nemůžeme si stěžovat, protože tohle je to nejlepší co může bezdomovce potkat.

________________________________
Bla, bla.. trapárna =oD.. Takto mě to napadlo a tak to prostě bude. Komu se to nelíbí ať si víš co políbí =oD.. a to mě taky teď zrovna napadlo.. Jinak budete to číst? Nejsem si jistá jestli to bude někdo číst, když je to z takovýho prostředí atd. Prosím vyjádření do komentáře =O).. Velké díky za všechny komentáře..
 


Anketa

Jaké máš The sims?

The sims 1 16.7% (12)
The sims 2 52.8% (38)
The sims 3 27.8% (20)
Žádné 2.8% (2)

Komentáře

1 Lenny ~ Adminka | 19. října 2009 v 20:09 | Reagovat

Čtěte, čtěte a prosím vyjadřujte se, ať hned zítra můžu zveřejnit už napsaný a nachystaný druhý díl, který už je v rozepsaných článkách =oD.. Mě ten komix hrozně baví psát =oD.. tak mi tu radost prosím nezkažte =oD

2 Aneta-SB | Web | 31. října 2009 v 11:34 | Reagovat

Mě se to líbí

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama