Když vy s*rete na mě tak já na vás taky =( (Důležitý)

20. října 2009 v 18:02 | ~Lenny
Nazdar!
Sorry za ten strašnej nadpis, ale je to pravda. Napíšu článek s prosbou o pomoc, že hledám downloady bylo to v neděli. Bez těchto downloadů nemůžu pokračovat s psaním dvou komixů. Já to hledám celej tejden jako de*il, píšete mě jak se Vám moje komixy líbí (ale stejně vím, že ne) a když potřebuju nějakou pomoc ohledně toho komixu nemůžete napsat ani to blbí nevim =(.. Jako jsem z toho docela smutná.. Dál.. napíšu komix, první komix po dlouhé době, kterej mě šíleně začal bavit a opět se u něj nedočkám žádného komentáře.. Mám nachystaný další dva díly.. A nikdo k tomu nenapíše.. ='(.. ani jeden pitomej komentář.. Učení mám až nad hlavu, dělám komixy a prostě ten blog už tolik nestíhám.. Učení mě do hlavy zas tak dobře neleze a promiň Wendy, ale ty nemůžeš přidat ani jeden zpropadenej článek.. Naposledy v sobotu si něco přidala.. Slibovala jsi mě (v pátek bo kdy..), že nachystáš nějaký články a taky nic není nachystanýho.. Jak říkáš, že ti mamka nedovolí bejt pořád na PC, tak mě teda neříkej, že nestihneš napsat nějakej článek na pár řádků.. Nebo dát aspoň jeden download.. Nikdo po tobě nechce pořád jenom komixy, ale aspoň něco.. Já nejsem taky ani aktivní, ale snažím se semka dostat co nejvíc.. jak vidíte ani to Vám nestačí =(.. Bude konec října a máme zveřejněných 54 článků.. Řekla bych, že docela dost málo.. Když vy nemáte čas sem napsat ke komixu aspoň, že se Vám třeba nelíbí nebo něco, tak já na Vás budu kašlat taky.. Když mě něco začne bavit, někdo mě to vždycky zkazí.. =(..

BtW: Brzy můžete čekat opětovný konec XS2! Nedá se nic dělat.. Já nemám čas, vy nemáte čas, když něco napíšu skoro žádného komentáře se nedočkám a o Wendy.. O té ani nemluvím, protože těch článků za celou dobu tady od ní taky moc nebylo..

Jo a ještě něco.. Když seš přihlášená (Wendy) takovou dobu na spolužácích a tvrdíš mě, že pořád hraješ warp, tak neříkej že nemůžeš bejt na PC. A ještě k tomu mě někdo ukradl heslo na můj druhej blog..

 


Komentáře

1 Kristen | Web | 20. října 2009 v 18:10 | Reagovat

Mě se tvoje komixy moc líbí :-).Ráda bych ti pomohla se scháněním downloadů,ale vůbec nevím kde něco takovýho najít :-(.Zkusím se po tom pořádně podívat a když něco najdu,dám ti určitě vědět.

2 pt-sims2..Sbško , které tě moc lawujé :-) | 20. října 2009 v 19:22 | Reagovat

Nebuď smutná , ke mě na blog skoro nikdo nechodí a tky mi nikdo nenapíše ani koment :-(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama