Listopad 2009

Konec blogu...napořád

27. listopadu 2009 v 17:13 | Wendy
Takže...stalo se to, co se stane pokaždý, když se někdo vrací na blog...už se nikdy tak úplně nevrátí...je to marný se pokoušet vracet na blog...stejně to nevyjde podle vašich představ...mno, to je jedno...je na každým, jestli se rozhodne vrátit se na svůj blog...

Prostě píšu tenhle článek, abych oznámila, že tento blog končí...a mám takovej pocit, že tentokrát je to napořád...

btw: promiňte, že je to tak krátký, ae tenhle blog končil už tolikrát, že se mi to nechce rozepisovat...

Sorry, ale KONČÍM!

14. listopadu 2009 v 16:57 | ~Lenny
Ahoj!
Doufám, že už poslední článek na tomto blogu co píšu! Nechci se sem zase 20x vracet! Dělám asi chybu a budu toho určitě litovat, ale prostě KONČÍM a už se s tím navždy smiřte. Doufám, že to bylo dost jasné. Určitě tvrdé zdělení konce, ale jinak to nejde. Na každým blogu sem měla megálně dlouhej výlev o koci, ale tady už není za ten rok o čem psát. Doufám, že se tady na to Wendy nevykašle,ale to můžu jen doufat, protože opak je realitou. Jen aby jste věděli co semnou teď bude, tak jsem asminkou na jiném blogu. Možná se tam potkáme a možná se nepotkáme nikdy. Poznáte mě podle mé přezdívky Lenny^^. Začala jsem včera a doufám, že tam neztratím chuť blogovat jako tady. Měla jsem Vás všechny moc ráda! Ahoj, snad někde jinde!

J, jsem tu, ae nevím, jak dlouho ještě

14. listopadu 2009 v 12:46 | Wendy |  ~Lenny&Wendy - Diary
Ahoj...takže...jsem tu pořád...
Včera jsem sice nebyla ve škole, ae ani na pc jsem nebyla...nebo možná na chvilku...teď si to neuvědomuju...
Mno a jinak...já nwm, jestli je vůbec dobrej nápad se sem vracet, protože vím, že nebudu mít čas...myslím, že to byl blbej nápad, protože tady všichni budete čekat, že sem budu něco přidávat a já nebudu...takže zatím zde budu, ae myslím, že asi skoro nic nepřidám...ještě se rozmyslím, ae myslím, že asi zase odejdu...už mě to tady vůbec nebaví...

Wendy? Jsi tu ještě vůbec?

13. listopadu 2009 v 19:36 | ~Lenny
Ahojky! Hlásím se Vám po dvou dnech. Jak vidím Wendy jaksi nemá pořád čas. Sice dneska byla doma, ale jako nevím proč si nemůže najít aspoň minutu ze 24 hodin aby napsala nějakej článek. No já to řešit nebudu! Kašlu na to! Nebudu čekat, až něco napíše..
Dneska ačkoli byl pátek 13 se nic vážnýho až na 4 ze zemplu nestalo. Docela dost mě tím učitel nasral.. Já ho tak strašně nenávidím.. OMG =(. Jinak celej den byl nějak tak nuda.. no i když nebyla.. celkem sem se ve škole ''bavila'' =D.. Hlavně v těláku.. Dělali jsme tam s Luckou kravoviny, prostě i když pátek 13 celkem super jsem si to užila =D. To je asi vše co jsem chtěla =D.. Jdu něco vymyslet, co bych tu mohla upravit.. Papa

TS3: Downloads - Obývák 2

11. listopadu 2009 v 17:21 | ~Lenny |  TS3 - Downloads
http://www.vitasims3.com/sims3/objects/UltraModernLiving/UltraModernLiving_1.jpg


Kopíruj se ZDROJEM!

TS3: Downloads - Obývák 1

11. listopadu 2009 v 17:15 | ~Lenny |  TS3 - DownloadsKopírujte se zdrojem!

I´m BACK!

9. listopadu 2009 v 15:50 | Wendy
Chojec...ano, je to tak...zase vás zde budu otravovat. Ale mě se jenom tak nezbavíte . Asi bych se sem nevrátila, kdyby mě nepřekecala Lenny. Neslibuju vám nic extra. Budu se sem snažit chodit aspoň trochu, ae vážně nic neslibuju...mno...to je asi všechno...jj, je to krátký článek, ae já ani nwm co napsat xD...

X-sims Magazín (nebo jk se to píše =oD)

8. listopadu 2009 v 17:01 | ~Lenny
Ahojky! Jsem tu s infem o magazínu. Nejdřív by se hodilo trochu se zamyslet nad názvem,protože už nevím jak jsem to tu dřív psala, každopádně ho trošku oživíme nebo jak bych to řekla, ale to se zamýšlet budu až večerpřed spaním =D.
Nebude odvěci, když přejdu rovnou k tomu, že ho chci mít hotovej už příští týden =D. Ano, ano.. Je to tak X-sims-2 se vrací v plné parádě a Magazín nesmí rozhodně chybět. Rozhodla jsem se, že celý mahgazí udělám sama. Budu v tom mít lepší přehlednost.. Wendy jak jste si všimli nemá čas vůbec, protože nepřidala ani ten článek, že se vrací.. možná tu nechce být.. já nevím, zítra se jí zeptám ve škole.
Takže celý magazín/časopis jak se tomu bude do budoucna říkat si beru do rukou já. Pokud budu potřebovat pomoc určitě se zeptám tady na blogu =D.
To je vše.. Bye bye!

Na co se můžete těšit:
> Novinky
> Různé tipy a návody do hry
> Vlastní downloady
> Přestavbu různých domů

..... a spoustu dalšího. Doufám, že se náš časopis nacpe až k prasknutí, že nebudete vědět co dřív číst =).

TS2: Downloads - Účes 2

8. listopadu 2009 v 16:19 | ~Lenny |  TS2 - Downloads
Opravdu nádherný rekolor vlásků od peggy. Právě jsem si je stáhla =D, tak je dávám i sem.


The sims 3: Cestovní horečka - Novinky ve vytváření simíků

8. listopadu 2009 v 9:54 | ~Lenny |  TS3 - Datadisky
Na webu přibývají každý den nové a zajímavé videa ohledně Sims 3. Dnes si prohlédněte nové vlasy, klobouky a styly oblečení v prvním datadisku The Sims 3 - Cestovní horečka, který vyjde již zanedlouho.


Zdroj: Lovelysims.blog.cz

The Sims 3: Cestovní horečka - Obrázky

8. listopadu 2009 v 8:54 | ~Lenny |  TS2 - Datadisky
Obrázky z datadisku Cestovní horečka.


Více CČ!

The sims 3: Cestovní horečka - Screenshot pro Vás

8. listopadu 2009 v 8:34 | ~Lenny |  TS2 - Datadisky
Veřím, že tento screenshot pro Vás byl exkluzivní před pár dny kdy vyšel na stránce thesims2.cz.

http://www.thesims2.cz/news/_2009/sims3-ep1/30s.jpg

Ve větším jsem ho bohužek nesehnala, teda spíš ani nehledala, protože si vystačím sevším co na té stránce je =D.

Modelky blogu < Info

8. listopadu 2009 v 8:27 | ~Lenny
Ahojky! Tak se Vám hlásím. Design je skoro hotový, ještě zbývá dodělat to děsné menu, které je pro mě vždy otravou =D. Takže nevím kdy to stihnu.. O designu jsem, ale mluvit nechtěla..
____________________________________________________
Modelky blogu
Já doufám, že se k rubrice modelky blogu zapojí i Wendy..(které Vám ještě nenapsala článek, že se vrací).
Do rubriky modelky blogu budeme zařazovat modelky (což je určitě jsné), které budou vystupovat i v nějakých soutěžích. Není to pravidlo..
Včera večer jsem fotila simku do této rubriky. Mě se ta simka celkem líbí, ale nevím jak budou vypadat ty fotky. O této simce napíšu všechny různé informace. Modelky blogu mohou být některé i herečky, které se později ukážou i v nějakém komixu či seriálu pod jinm jménem atd.

No a dál nevím co psát =D.

>design hotovej

6. listopadu 2009 v 12:00 | ~Lenny
Ahojí..další zpráva.. Design je hotovej, ale ještě nevím jak ho nastavím. Teď si sem jde sednout mamka takže ho nemůžu nastavit, ale budu se dneska určitě snažit, ale jelikož jdu k té kadeřnici tak nevím kdy ho nastavím. Nejpozději zítra, ale já si myslím, že to ještě dneska stihnu! Bye bye!

> Nápad na design

6. listopadu 2009 v 10:45 | ~Lenny
Dostala jsem nápad na design. Nevím jak to bude vypadat až se to zhotoví, ale doufám, že dobře, protože už jak to mám v představách nebude zrovna lehký ho vyrobit což ještě nasatvit. Jdu se teda pokusit něco vyčarovt, tak doufám, že se to přiblíží mým představám. Držte palce!

> Jeech, tak aspoň nějaký komentáře ne?

6. listopadu 2009 v 10:03 | ~Lenny
Ahojdá! Včera jsem se domluvila s mamkou, že budu dneska doma ze školy =oD. Jsem doma celý týden, jsem měla nějakou chřipku.. naštěstí né prasečí =oD.Vím že jsem to, že to tu nekončí psala teprve včera, ale stejně jste mohli napsat komentář co si o tom myslíte, když už jste tady byli ne? Tak je mi to líto, ale beru to, že Vás to tady už nudí a nebaví.

2.díl> Život je boj


|2|: Život je boj

5. listopadu 2009 v 17:23 | ~Lenny |  Život je boj

↓Život je boj↓


> Neočekávejte pořádnou aktivitu, ale zůstávám

5. listopadu 2009 v 15:19 | ~Lenny
Ahojí! Tak jsem se snad už definitivně rzhodla, že to tu nezabalím. nevím proč to dělám, ale něco mě tu přece ejnom drží. Neočekávejte odemně bůhví jakou aktivitu. Budu to tady brát jako radost pro volnou chvíli a ne jako povinnost. Na návštěvnost celkem kašlu, nebudu se za ní honit. Teď když jsem tu sama nebudu dělat tisíc věcí. Chci aby jste to věděli. Bude novej komix.. bude to vlastně starej komix o těch bezdomovcích. Nikdo ho nečetl takže se můžete podívat TADY. Myslím, že jsem to se vztekem ze sims smazala, takže buď to obnovím a nebo to ještě někde najdu. Kadopádně mám napsaný dva díly, ale nebudu je sem dávat doku nebudou nějaké komentáře u článku. Mě ten komix hoodně moc bavil, takže mě nevadí když k tomu nebudete psát komentáře já si ho klidně budu psát ze srandy do wordu. Na můj vysněný blog mě z konkurzu bohužel nevybrali =(. Je mi to celkem líto, ale život je prostě krutej.
Design bude brzy a nebo později nový, nevím jak to budu stíhat. Každopádně nás čeká víkend takže čas na víc! Zítra půjdu ke kadeřnici a pravděpodobně budu konečně bruneta, kterou si přeji být už 3 roky. Konec otrasně nudného výlevu! Teď půjdu možnáá něco přidat a něco si stáhnout.

Lenny